Mistrzostwa Świata Fitness po raz kolejny w POLSCE!

Agencja Reklamowa CIAŁOWICZ została Sponsorem Brązowym Mistrzostw Świata Kobiet i Mężczyzn w Fitness, które po raz dziesiąty odbędą się w Polsce. Zdrowe, piękne i dobrze zbudowane ciała sportowców z całego świata będzie można podziwiać od 12 do 13 listopada br. w Operze Podlaskiej w Białymstoku. Zapowiada się fit weekend pełen atrakcji!

Mistrzostwa Świata Kobiet i Mężczyzn w Fitness są organizowane przez UKS Maniac Gym oraz Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W drugi weekend listopada, kiedy będzie trwać sportowa rywalizacja w ramach Mistrzostw, Białystok stanie się największym na świecie Think Tankiem zdrowego stylu życia, odżywiania oraz technik treningowych. W Operze Podlaskiej, jednym z największych oraz najnowocześniejszych obiektów kulturalnych w Polsce, pojawi się około 1000 najlepszych zawodników i trenerów fitness z całego świata.

Sponsorem wydarzenia została Agencja Reklamowa CIAŁOWICZ. – CIAŁOWICZ jest specjalistyczną agencją reklamową, która buduje wizerunek marek “dla ciała”, wpływając tym samym na większą ich rozpoznawalność oraz sprzedaż sygnowanych nimi produktów. Dlatego idealnym miejscem na pokazanie ducha agencji są Mistrzostwa Świata w Fitness. To wyjątkowe wydarzenie może odbywać się w naszym kraju, dzięki charyzmie polskich działaczy, a w szczególności niesamowitej pary jego współorganizatorów: Joanny Zapolskiej i Arkadiusza Leszczyńskiego – tłumaczy Oskar Ciałowicz, Dyrektor Strategiczny w należącej do Grupy AVEEX Agencji Reklamowej CIAŁOWICZ.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Świata Kobiet i Mężczyzn w Fitness objął m.in. Minister Sportu i Turystyki.